Newsletter

Fillimi | Programi | “Flaka e maleve”

“Flaka e maleve”

Madhësia: Decrease font Enlarge font

Serial i ri turk- Prej të hënës

Seriali që tregon për jetën ë Komandant Serdari që nga njëra anë lufton për vendin e tij dhe nga ana tjetër është në kërkim të motrës së humbur prej shumë vitesh. 

Motra nga ana tjetër është me terroristët dhe të dy s’janë të vetëdijshëm për ekzistencën e tyre. 

 Ndërkohë Serdari gjatë këtij udhëtimi të jetës dashurohet me një vajzë.

Dashuria e dy të rinjve është e zjarrtë por të dy gjithashtu gjenden në atë të kundërta.

A do jetë në gjendje Serdari të kryej detyrën e tij, ndërsa është duke luftuar në mënyrë dramatike me trekëndëshin e dashurisë.

 

 Ndoshta ai është duke luajtur me zjarr. 

Seria që na tregoni historinë e njerëzve të cilët luajnë me zjarr dhe në fund zjarri i djeg.

 

Me premierë ekskluzive në ekranin e Alsat-M, “Flaka e maleve”.

E hënë- E mërkurë ora 20:45

Shtoni në: Add to Facebook Facebook| Add to Twitter Twitter| |
image
Te fundit - Programi

Bletëza Maja

Film i ri vizatimor i dubluar në gjuhën shqipe!