Newsletter

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 626 | shfaqen: 1 - 22
image
Te fundit - Sport

‘Sky Italia’, Mario Baloteli tek Liverpulli

Sipas mediave në Itali, Mario Baloteli është më futbollist i Liverpullit, pasi Milani dhe skuadra angleze kanë arritur marrëveshje për dëmshpërblimin, që kap shifrat e 20 mln euro. Trajneri i Real Madridit, Karlo Ançeloti konfirmoi dëshirën për largim të Anhel Di Marias dhe Sami Kedirës nga Madridi. Ndërkohë ish sulmuesi i Shkëndijës, Astrit Fazliu është anëtarë i ri i Partizanit të Tiranës.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 next last gjithsej: 626 | shfaqen: 1 - 22