fbpx

Shkon në 146 numri i të infektuarve me COVID-19 në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 23 raste të reja me COVID-19 deri sa janë kryer 111 testime. Për momentin gjithsej në Shqipëri janë testuar 1041 raste të dyshuara dhe prej  të cilëve  146 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19.

Shpërndaj me

Loading...