fbpx

Camila Morrone së fundmi është bërë pjesë  e mediave botërore pas lidhjes së saj me aktorin e njohur Leonardo DiCaprio, i cili njihet për lidhjet e tij me modele më të reja në moshë.

Ajo theksoi se nuk e ka problem diferencën në këtë lidhje pasi historia ka treguar që ka shumë çifte me diferencë akoma më të madhe dhe nuk ka patur probleme.

Dyshja duket se ja kalojnë mirë me njëri tjetrin dhe mosha 45 vjeçare e Leos nuk i bën fare problem.

Shpërndaj me

Loading...