fbpx

Melania Trump  e ka merituar tashmë të gjithë vëmendjen që tërheq për  stilin dhe elegancën e saj. Që kur hyri në Shtëpinë e Bardhë, zonja Trump  është admiruar për kombinimet me shumë shije. Megjithatë, palltoja nga Valentino që ajo veshi së fundi në Buckingham Palace, ka shkaktuar reagime të përzjera: një pjesë e kanë konsideruar si mjaft të vecantë dhe elegante; të tjerëve, krijimi 4.700 paundësh i stilistit të famshëm, i është dukur ca i ekzagjeruar.

Shpërndaj me

Loading...