Është publikuar më në fund bashkëpunimi i shumëpritur i Xhensila Myrtezajt dhe Ardijan Bujupit, “Panorama”. Kënga e re që ishte paralajmëruar pak javë më parë, vjen me një muzikë tepër ritmike dhe i shtohet play listës së këngëve të verës 2020.

Në një postim të fundit, Xhensila shpreh konsideratat për kolegun e sajm Ardianin, si një njeri i përkushtuar, ndërsa shprehet se do të dëshironte shumë që ky bashkëpunim të kishte të njëjtin sukses të këngës “Çika çika”.

“Do dëshiroja shumë qe edhe ky projekt te ketë vulën e “cika cika”, shkruan këngëtarja.

Xhensila shfaqet me një look të mahnitshëm në klip dhe sigurisht që për të është kujdesur dyshja profesioniste, Sellma dhe Kaçi Lleshin.

Shpërndaj me

Loading...