fbpx

Këtë vit familja West ka shumë arsye për të festuar, ndaj festat në shtëpinë e tyre kanë mbërritur.

Kim Kardashian ka publikuar në rrjetet sociale pamje nga dekori, dhe si gjithmonë çdo gjë duket për mrekulli.

Kim ka zbuluar pemën gjigante të mbushur me drita dhe një shtëpizë shumë domethënëse.

Shpërndaj me

Loading...