fbpx

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj, është shtatzënë për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Afërdita përmes një postimi, ku shfaqet krah Jakub. Çifti ka zbuluar edhe gjininë e bebit.

Ata do të bëhen prindër të një djali dhe duket se ky lajm i ka emocionuar shumë. Afërdita dhe Jakub u martuan disa vite më parë në një ceremoni madhështore në Miami dhe prej atëherë kanë shijuar njëri-tjetrin, por duket se tashmë familja e tyre do të shtohet dhe me siguri për çiftin nuk mund të kishte lajm më të bukur.

 

View this post on Instagram

 

We are having a BABY BOY !!! 💙 Baby Kindl coming #march2021❤️😍

A post shared by Aferdita Dreshaj Kindl (@aferditadreshaj) on

Shpërndaj me

Loading...