fbpx

Arlind Ajeti rikthehet në Itali, duke firmosur kontratë me skuadrën e Rexhianës në Seria B. Skuadra italane këtë vit u inkuadrua në Seria B dhe në edicionin e ri synon garim në Seria A.

Informatata nga Italia bëjnë me dije se Ajeti ka firmosur kontratën 2 vjeçare me Rexhianën dhe në sezonin e ri do të vesh fanellën me numër 93.

Më para Ajeti ka luajtur për skuadrën italaine: Frosinone, Torino dhe Krotone, ndërsa së fundit ishte pjesë e skuadrës daneze të Veljes.

Shpërndaj me

Loading...