fbpx

Can Yaman, aktori turk me origjinë shqiptare ka udhëtuar drejt Spanjës ku është takuar me shumë fansa dhe ndjekës të tij. Aktori ka shkuar për punë atje dhe nuk ka pranuar që të japë intervistë për mediat, por një gazetare i’a ka tërhequr vëmendjen dhe ka pranuar të intervistohet vetëm nga ajo.

Gjatë intervistës aktori i thotë se je një kandidate për tu bërë e dashura ime, mirëpo ajo e ka refuzuar duke thënë se tashmë e ka një të dashur.

Shpërndaj me

Loading...