fbpx

Kelly Brook ka patur festën më të mirë ndonjëherë siç tha dhe vet ajo pasi në 40 vjetorin e ditëlindjes së saj, programi radifonik ku ishte e ftuar i bëri surprizë kastin e filmit Magic Mike. Aktorja dhe modelja e famshme dukej shumë e gëzuar dhe komplimentoi meshkujt që ishin aty. Më pas filloi muzika dhe aktorët e filmit filluan të kërcejnë rreth aktores e cila shijonte gjithë performancën. Ato hoqën dhe bluzat e tyre duke bërë që atmosfera të nxehej edhe më tepër.

Aktorja u nda e kënaqur dhe faleminderoi çunat dhe stafin e emisionit për këtë surprizë të bukur.

Shpërndaj me

Loading...