fbpx

Anna Faris zbuloi se ajo dhe familja e saj ishin në rrezik të madh në Ditën e Falënderimeve.

Në mënyrë të veçantë, ata morën me qira një shtëpi për disa anëtarë të familjes.

Doli se ishte helmim nga monoksidi i karbonit, por fatmirësisht zjarrfikësit arritën t’i shpëtonin.

“Nuk jam i sigurt se si të shpreh mirënjohjen time ndaj Departamentit të Zjarrit të Liqenit Tahoe të Veriut që na shpëtoi nga helmimi. Kjo është një histori mahnitëse dramatike, por unë mendoj se kemi pasur shumë fat”, shkruan aktorja në Twitter.

Shpërndaj me

Loading...