Alban Skenderaj ka zgjedhur që të sjellë një baladë dashurie për të uruar jo vetëm gjysmën e tij më të mirë, Miram Canin por të gjithë ata që festojnë dashurinë këtë 14 shkurt!

“Çdo ditë një Shën Valentin”, titullohet kënga e re e publikuar pak orë më parë, për të gjithë të dashuruarit. Refreni i saj është një mesazh që thotë se nuk mjafton të ngresh dolli për dashurinë vetëm një herë në vit:

“Sonte do ngremë dolli për dashurinë

Për vitet që ikën dhe ata që do t’vijnë

Por një herë në vit për dashurinë

Nuk do mjaftonte shpirti im

Se jeta me ty është çdo ditë një Shën Valentin”.

Klipi mjaft romantik, xhiruar në një apartament të adhurueshëm në Tiranë ka si protagonist një çift mjaft simpatik, që i dhurojnë njëri-tjetrit dashuri në çdo moment të ditës.

Shpërndaj me

Loading...