Moderatorja shqiptare Almeda Abazi është shumë e entuaziazmuar që do bëhet nënë për herë të parë. Ajo është në muajin e nëntë të shtatzënisë dhe ka nisur numërimin mbrapsht.

Ajo ka publikuar një video në rrjetin social Instagram, ku duket se pret me padurim të sjellë në jetë djalin. Në pamjet ku shihet me bark të fryrë dhe duke pritur, Almeda shkruajti: “Hajde vogëlush…tik tak…po pres për ty”.

Moderatorja dhe aktori turk Tolgahan u martuan më 13 shkurt 2017 në Los Angeles. Me anë të bisedave me fansat, Almeda ka treguar se djalit do i flasë vetëm shqip.

 

Shpërndaj me

Loading...