fbpx

Anwar Hadid na dashmoi edhe një herë se është shumë i dashuruar me këngëtaren shqiptare Dua Lipa!

Në një postim të radhës në Instagram, ai shihet teksa përqafon Duan. Dyshja ndodhet me pushime dhe koha nuk duket shumë premtuese në foto, ku shihet se është me vranësira.

Por dielli për Anwar është vetë Dua Lipa, pasi modeli shprehet se është i ndriçon jetën:

“I gjithë dielli për mua”.

Dua Lipa ia kthen me një koment akoma më romantik, ku shkruan: “Drita e botës sime! Të dua!”

Kjo nuk është hera e parë dhe me siguri as e fundit që Anëar i shpreh ndjenjat në publik partneres së tij!

Shpërndaj me

Loading...