Armend Fazliu ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit për të folur rreth këngës së tij më të re ‘A t’kujtona’. Edhe pse i ri në moshë, Armendi tashmë ka publikuar dy projekte muzikore, një prej të cilëve me videoklip. Por ky është vetëm fillimi sipas tij, pasi projekte tjera janë duke u bërë gati dhe do të publikohen muajin tjetër.

Armendi rrëfeu se nuk është e lehtë për t’ju futur botës së muzikës, mirëpo me mbështetjen e familjes dhe me një menaxhim të mirë dhe  punë mund t’ia dalish.

Për më tepër ndiqeni videon në vazhdim:

Shpërndaj me

Loading...