fbpx

Boksieri Jasin Lama ishte i ftuar në emisionin e mëngjesit për të rrëfyer suksesin e tij të fundit, marrjen e medaljes së artë në kompeticionin sportiv ‘Gongu i Artë’. Lama u shpreh i lumtur që është një ndër 12 fituesit e këtij çmimi dhe i katërti nga te vetmit sportist shqiptar që kanë fituar këtë trofe. Përveç këtij suksesi, Jasin Lama në studion e mëngjesit tregoi edhe disiplinën që ndjek për të arritur këtu ku është. Stërvitje me orë të gjata, larg jetës së natës dhe me shoqërinë, kanë bërë që Jasini të arrijë rezultate mjaft të mira në çdo ndeshje.

Për më tepër ndiqeni në videon në vazhdim:

 

 

 

Shpërndaj me

Loading...