fbpx

Kida është një nga këngëtaret më të pëlqyera dhe më të ndjekura. Stili i saj dhe ndryshimet në ‘look’ janë pritur mjaft mirë nga të gjithë. Pak minuta më parë, ajo i ka surprizuar të gjithë me fotot e fundit të publikuara. Kida shfaqet me një model flokësh aspak të zakonshëm.

“Më e egër se një uragan”, shkruan Kida krahas fotove. Ajo ka marrë menjëherë komente të shumta për modelin e flokëve. Nuk dihet nëse ajo po përgatitet për një klip apo ndonjë set fotografik, por ky model me siguri do të kthehet tani në trend.

 

View this post on Instagram

 

passion more wild than a hurricane.

A post shared by KIDA (@kida) on

Shpërndaj me

Loading...