Donis Avdijaj mund ta vazhdojë karrierën në Portugali. Futbollisti kosovar pritet të largohet nga ekipi aktual, Hearts, ku i kaloi gjashtë muaj pa lënë ndonjë gjurmë në klubin skocez. E tash mediat e huaja shkruajnë se ish-futbollisti i Shalkes, Shturm Grazit, Rodas, Villem II dhe Trabzonsporit, mund t’i bashkohet ekipit Braga. Kosovari 23 vjeçar i ka nisur bisedimet me klubin portugez, të cilit mund t’i bashkohet gjatë verës që vjen. /Front Online/

Shpërndaj me

Loading...