fbpx

Me transferimin e Liroj Sane-s, Bajern Munihu po krijon një skuadër konkurruese për sezonin e ri. Pas largimit të Frank Riberit dhe Arjen Robenit, Bajern Munihu synon të ketë plan afatgjatë për zëvendësimin e tyre, me Serzh Gnabry dhe Liroj Sane. Me Tomas Mylerin në formacion, e pa harruar edhe Robert Levandovskin, ‘bavarezët’ vërtetë do të kenë ofansivë për t’u pasur lakmi. Se cilat suksese do të arrijë kjo skuadër, mbetet të shihet në sezonin e ri.

Shpërndaj me

Loading...