fbpx

Sipas raportimeve të ‘Radio Catalunya’, Barcelona është duke shikuar opsionet për të shitur Zhan Kler Todibo dhe Musa Vage. Dyshja kanë qenë të huazuar te Shalke, respektivisht Nica, por asnjëra skuadër nuk shfrytëzoi të drejtën e blerjes për ta.

Thuhet se Barcelona kanë më pak gjasa të gjejnë blerës për Samuel Umtitin dhe Ousmane Dembele, për shkak të dëmtimeve të tyre, kështu që do të shesin dy mbrojtësit. Mbetet të shihet se çfarë oferta do të ketë te skuadra katalane për kartonët e Vague e Todibo.

Shpërndaj me

Loading...