fbpx

Lëvizjet e fundit nga klubi katalan kanë bërë që tashmë të ketë 52 milionë euro hapësira në paga.

Sipas ‘Sport’ largimi i Luis Suarez, Ivan Rakitic e Arturo Vidal bën që Barca të ketë 52 milionë euro më pak obligime.

Samuel Umtiti dhe Zhean Kler Todibo janë lojtarët e ardhshëm që pritet të largohen nga skuadra, pasi që Barcelona synon afrimin e Erik Garsia nga Man. Siti.

Shpërndaj me

Loading...