fbpx

SIpas mediave italiane, skuadra e Barcelona nuk ka hequr dorë nga sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez dhe në dy javët e ardhshme, pritet që skuadra katalanase të gjejë paratë për t’i bërë një ofertë të majme skuadrës italiane.

Mirëpo gjithçka do të varet nga merkatoja. Në rast se Barcelona shet Kutinjon ose Dembelen,  atëherë do të kërkojnë sulmuesin argjentinasi, duke përfhsirë këtu edhe dy futbollistë. Mediat spanjolle lajmërojnë se në këtë listë janë përfshirë Luis Suarez dhe Zhunior Firpo, ku ky i fundit shihet si një anësor jo pak i dobishëm për Antonio Konte-n.

Shpërndaj me

Loading...