fbpx

Kryetari i PD-së Lulzim Basha doli në një deklaratë për median duke akuzuar kryeministrin Rama s e po përpiqet “të lajë duart” nga Valdrin Pjetri.

I padenjë për Shkodrën është Edi Rama që po përpiqet tia hedhë Shkodrës dhe gjithyë Shqipërisë.

“Valdrinin e çoi në Shkodër duke ditur shumë mirë kush është ai dhe i vëllai që inaguruan bashkarisht hotelin në Tiranë. Për Valdrinin, Rama hyri në Shkodër me forcat Speciale dhe ishte gati ta çont Shkodrën në përplasje civile dhe e provokoi për një 2 prill të dytë . E dinte shumë mirë kush ishte Valdrini por i duhej pikërisht ai- tha Basha, 

Shpërndaj me

Loading...