Producenti shqiptar, i njohur për bashkëpunimet e tij me Tayna-n, Dafina Zeqirin apo Era Istrefin dikur, Cricket, është bërë baba për herë të parë. Në një postim në Instagram, Cricket zbuloi se ai dhe partnerja, Ilirida Gashi, janë bërë prindër të një vajze.

“Mirë se erdhe në jetë Kanina. T’i dëshiroj të gjitha të mirat në jetë. Qofsh e lumtur gjithmonë.” – shkruan Cricket, emri i vërtetë i të cilit është Donat Prelvukaj.

“Faleminderit Zot për këtë mrekulli që më dërgove, e ty Kanina ime të uroj shëndet, fat, lumturinë e botës bija ime. Qofsh e pathyeshme përballë sfidave të jetës ashtu si edhe emri yt.” – shkruan Ilirida.

Donati dhe Ilirida janë të martuar që prej nëntorit të 2010-s.

 

View this post on Instagram

Mire se erdhe ne jete KANINA💝 Ti deshiroj te gjitha tmirat ne jete, qofsh e lumtur gjithmone! 💝💝💝💝💝

A post shared by Donat Prelvukaj (@cricket.music) on

Shpërndaj me

Loading...