fbpx

Modelja e njohur, Bella Hadid është kthyer pas në kohë me një kujtim nga pushimet në Pensilvani së bashku me motrën e saj, Gigi Hadid. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj një foto në mes të natyrës ku shfaqet krah Gigi-t, duke e imituar atë për barkun e fryrë.

“Qershor 2020. I imi është një hamburger, ndërsa Gigi pret një fëmijë nga Zayn. Ju dua shumë të dyve, nuk mund të ndaloj së lotuari”, ka shkruar Hadid në postimin e saj.

Kujtojmë se Gigi është në javët e fundit të shtatzënisë dhe se fansat janë në pritje të lajmit se fëmija i parë i modeles ka ardhur në jetë.

Shpërndaj me

Loading...