fbpx

Dy muaj më parë, futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe partnerja e tij, Leonita, u bënë prindër për herë të parë. Leonita solli në jetë një vogëlushe të cilën e pagëzuan me emrin Ayana.

Tashmë, Ayana është bërë kryefjala e jetës së çiftit dhe futbollisti me partneren nuk harrojnë të tregojnë se sa shumë gëzim kanë tashmë në shtëpi.

Sot, Ayana mbush plot 2 muaj jetë dhe mami Leonita ka ndarë me ndjekësit një foto të ëmbël të të voglës së saj, duke e uruar:

“Gëzuar 2 mujorin ëngjëlli im i bukur! Të dua”

 

Shpërndaj me

Loading...