fbpx

Këngëtari Blero së bashku me gruan e tij Afronën kanë shijuar muajin e mjaltit në Hawaii ndërkohë duket se lajme të mira vijnë nga çifti. Gruaja e tij Afrona ka postuar në instagram që i është shtuar uria së fundmi dhe kjo nga fansat është një shenjë që ajo mund të jetë shtatzanë.

Edhe fotografitë e fundit të saj kanë qënë të mbuluara në pjesën e barkut duke shtuar akoma më tepër dyshimet se çifti i sapo martuar mund të bëhen prindër.

Shpërndaj me

Loading...