fbpx

Camila Cabello dhe Shawn Mendes janë në një lidhje prej më shumë se një viti por dyshja fillimisht nuk e pranonte lidhjen e tyre. Shumë foto teksa ata takoheshin bashkë dolën nga paparazzit por ato nuk e pranuan publikisht për një kohë të gjatë. Në një intervistë së fundmi Camila shpjegon se dëshironin që ta mbanin private këtë çështje pasi dashuria nuk është diçka që shpallet me të madhe. Ata dëshironin që të zhvillonin lidhjen e tyre pa ndërhyrjen e publikut.

Kur e menduan të nevojshme ata të dy publikuan lidhjen e tyre me këngën ‘Senorita’ e cila duket se u solli fat pasi janë nominuar për Grammy dhe shumë çmime të tjera.

Shpërndaj me

Loading...