fbpx

Prej kohësh, Capital T ka treguar se po punon për albumin e tij “Skulpturë”. Së fundmi ai ka treguar se puna për albumin ka përfunduar.

Reperi ka publikuar këngën e tij të parë nga albumi, e titulluar “Tu festu” dhe ka marrë menjëherë shumë komente pozitive. Capitali është shprehur se tani duhet t’ja nisin festës, pasi do të publikojë të gjitha këngët e albumit.

Kujtojmë se pak ditë më parë reperi publikoi këngën “DMP” në bashkëpunim me Ledri Vulën dhe rezultoi një sukses i vërtetë.

 

View this post on Instagram

 

INTRO • KANGA E PARË e SKULPTURË’s aaa tja nisim festës 😎🥂 link in bio…

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Shpërndaj me

Loading...