fbpx

Nëse ju ka rënë rasti të kaloni nga Instagram-i i Ashley Benson me siguri i keni parë fotot e postuara së fundmi.

Thuajse nudo, Ashley u kujdes të zgjonte fantazinë e ndjekësve të asaj, duke harruar që ajo që s’e përballon dot gjithë këtë, është e dashura e saj, Cara Delevingne.

Nëse tek njëra prej fotove, aktorja e Pretty Little Liars mbulon gjithë trupin lakuriq me çizmet, tek një tjetër silueta e Benson është krejt e dukshme.

Ylli i “Marvelous Mrs. Maisel” bëri një koment në këtë foto dhe gjejeni kush nxitoi t’i kthente përgjigje?! Sigurisht që modelja, e cila thjesht s’i reziston dot.

Shpërndaj me

Loading...