fbpx

Këngëtarja e njohur Celine Dion ka humbur njeriun më të shtrenjtë , mamanë e saj.
Therese Dion vdiq në moshën 92 vjeçare. Lajmin e dha vetë këngëtarja duke publikuar një foto bardhë e zi në Tëitter ku shihen prindërit e saj së bashku me 14 fëmijët.

‘Mami të dua shumë shumë shfaqjen e sotme do ta dedikoj ty dhe do të këndoj më gjithë zemër për ty’ ka shkruar krahas fotos këngëtarja.

Shpërndaj me

Loading...