fbpx

Sipas të përditshmes anglezes “The Mirror”, skuadrat angleze Çellsi dhe Liverpuli janë vënë në garë të ashpër për sulmuesin 23 vjeçar te skuadra gjemrane e Lajpcigut, timo Verner. Skuadra e Çellsit kërkon të bëjë një blerje të madhe pasi përfundoi pezullimi dhe është gati të bëjë një ofertë për lojtarin e përfaqësueses gjermane që në janar. Ndërkohë trajneri gjerman I Liverpulit, Jurgen Klop është një admirues i madh i Vernerit dhe thuhet se klubi kampion i Europës kërkon të bëjë një ofertë për të në merkaton e verës.

Shpërndaj me

Loading...