fbpx

British Fashion Awards, që feston kotributin e dizajnerëve, artistëve dhe krijuesve, modeleve dhe ikonave të stilit që njihen për risitë e tyre në modë, nuk zhgënjeu sërish.

Në vijim shikoni disa nga veshjet më të pëlqyera nga tapeti i kuq i modës.

Shpërndaj me

Loading...