fbpx

Modelja e njohur, Chirssy Teigen ka vendosur ta urojë publikisht partnerin e saj në 7-vjetorin e martesës me një video me fëmijët e tyre.

“Gëzuar përvjetorin e 7-të. 14 vite bashkë. Të dua shoku im më i mirë. Je si një vëlla për mua”, ka shkruar Chrissy krah videos ku duket se dhe fëmijët i urojnë përvjetorin e martesës ku nuk kanë munguar dhe dozat e humorit.

Kujtojmë se momentalisht Teigen është në pritje të fëmijës së saj të tretë, lajm të cilin dyshja e bëri të ditur vetëm disa javë më parë në videoklipin e funfit të Legen ‘Miles’.

 

View this post on Instagram

 

Happy 7th anniversary! 14 years together! @johnlegend love u buddy. My best pal. You’re like a brother to me!!

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Shpërndaj me

Loading...