fbpx

Çino dhe Kat Vaflor e zhvilluan dasmën e tyre në Filipine 10 milje larg vullkanit Taal dhe në momentin që ai shpërtheu.

Vullkani Taal, 37 milje në jug të Manilës në ishullin Luzon shpërtheu dhe banorët përreth u detyruan të evakuohen. Por Çino dhe Kat nuk pyetën për tymin duke zgjedhur të mos e humbasin ditën e tyre të rëndësishme.

Gjithashtu fotot tregojnë dhe pamjet fantastike të martesës ndërkohë që pas tyre vullkani Taal kërcënonte qindra jetë. Autoritet vendase bëjnë me dije se vullkani Taal po nxjerr llavë.

Shpërndaj me

Loading...