Pagëzimi i tij rrëmbeu vëmendjen, dhe jo më kot Archie, fëmija i parë i Meghan Markle dhe Princit Harry, tashmë është dy muajsh dhe kjo ishte dita e tij e madhe.

Vogëlushi u pagëzua në një ceremoni private në faltoren ‘St George’ në kështjellën Windsor ( faltorja private e mbretëreshës).

Rreth 25 të afërm dhe miq ishin të pranishëm, përfshirë princin William dhe Kate Middleton ,si dhe nënën e Meghanit, Doria Ragland.

Ndërkohë, me këtë rast, dolën dhe fotot e Archie-t që është rritur dhe duket kaq i këndshëm dhe i ngjashëm me Princin Harry

Shpërndaj me

Loading...