Derbi Kountri është 90 minuta larg suksesit të madh. Një fitore në finalen e “play-off” ndaj Aston Villa më 27 maj do të thotë që skuadra e drejtuar nga Frank Lampard është zyrtarisht në Premier Ligë, sezonin e ardhshëm. Pas kualifikimit për në finale, trajneri Lampard i ka nxjerrë të gjithë lojtarët dhe stafin për të festuar në një bar afër stadiumit. Fatura kap shifrën e 2.800 paund kanë shpenzuar duke pirë në atë festë, ku bien në sy mbi 40 produkte të ndryshme të porositura.

Shpërndaj me

Loading...