fbpx

Reperi i njohur ka ndarë më fansat e tij në Instagram një lajm të hidhur ku njoftonte se babai i tij ka ndërruar jetë.

Nëpërmjet një fotografi të të atit, Unikkatili ka prekur të gjithë me fjalët e tij për babain dhe lajmëroi që funerali do të mbahet në Amerikë.

Shpërndaj me

Loading...