fbpx

Maitre Gims do të përfundojë karrierën e tij 10 vjeçare me një projekt muzikor të destinuar për një nga këngëtaret shqiptare. Fillimisht u përfol që Kida do të ishte këngëtarja që do bashkëpunojë me artistin francez. Madje për këtë doli edhe një audio ku supozohej se ishte kënga mes dy këngëtarëve.

Por tani papritur producenti i këngës publikoi një post në Instagram ku thotë se Maitre Gims do të nxjerr këngën e re së shpejti me Dhurata Dora dhe pritet të jetë hiti I 2020-tës.

Të dyja vajzat të cilat janë edhe shoqe me njëra tjetrën nuk kanë reaguar, ndërkohë që Dhurata nuk ka publikuar asnjë këngë që nga hiti ‘Zemër’ dhe ky pritet të jetë rikthimi I saj pas një këngë të fuqishme dhe shumë të sukseshme gjatë gjithë vitit.

Shpërndaj me

Loading...