fbpx

Komisioni Rregullator për Energjetikë sapo ka publikuar çmimet e reja të derivateve të naftës të cilat do të vlejnë nga mesnata.

Çmimet e benzinës mbeten të pandryshuara derisa ai i dizelit shtrenjtohet për gjysmë denari dhe do të shitet për 62 denar për litër.

 

Shpërndaj me

Loading...