fbpx

Një dokumentar rreth jetës së këngëtares Rihanna sapo është shitur në Amazon për 25 milion dollarë.

Dokumentari i ri, i cili do të drejtohet nga Peter Berg (Battleship), raportohet se ka qenë në punë për disa vjet. Por sipas The Hollywood Reporter, projekti sapo u shit së fundmi në Amazon për 25 milion dollarë. E njëjta shumë u pagua nga Apple TV + javën e kaluar për një dokumentar në lidhje me Billie Willish.

“Me qasje të pashembullt në jetën e këngëtares dhe më shumë se 1.200 orë regjistrim, doktumentari ofron njohuri private mbi personalitetin e Rihanna-s, sensin e humorit, etikën e punës, familjen dhe dashurinë”; raportoi Hollywood Reporter.

Shpërndaj me

Loading...