fbpx

Reperi Drake ka një histori të gjatë me lajme ku flitet se shkruan me vajza të njohura por që nuk i kanë mbushur ende 18 vjeç. Këto lajme erdhën me tepër në vemendje  kur Billie Ellish, 17 vjeçare tregoi për një intervistë të fundit se ajo flet me Drake dhe ai është shumë i sjellshëm. Por kjo nuk i ka penguar fansave ta akuzojnë atë që po shkruan me vajza që janë më të vogla në moshë dhe kjo nuk është diçka normale.

Drake është lidhur me një nga vajzat që ka filluar të flasë nën moshë, por kur ajo i mbushi 18  vjeç dhe bëhet fjalë për modelen Haley Baldwin, tashmë gruaja e Justin Bieber.

Ndërkohë që ka kënduar në ditëlindjen e Kylie Jenner kur ishte 16 vjeç ndërsa tani që është në moshën 22 vjeçare përfliten se janë në lidhje.

Shpërndaj me

Loading...