fbpx

Reperja e njohur Tayna do edhe dy javë të festojë ditëlindjen e saj por ky fakt nuk i ka penguar të tjerëve që t’i sjellin dhurata që tani. Këngëtarja e njohur ka bërë të ditur që menaxheri i saj i ka dhuruar që tani një orë të shtrenjtë Rolex, të cilën këngëtarja e kishte publikuar vetëm logon e firmës.

Nga ana tjetër Tayna ka vazhduar me koncertet e saj muzikore dhe po shijon suksesin e Freestyle-it më të fundit që publikoi pak kohë më parë.

Shpërndaj me

Loading...