fbpx

Dy femra janë arrestuar dje në Ferizaj nën dyshimin se kanë vjedhur rroba në një dyqan.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar ka informuar se në lokalin e tij dy femra K-Shqiptare kanë vjedhur rroba. Njësia policore ka arritur të arrestojnë dy të dyshuarat, ku me vendim të prokurorit njëra është dërguar në mbajtje dhe tjetra është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raporton ditor të PK-së.

Shpërndaj me

Loading...