Georgina mahniti fansat gjersa postoi disa fotografi në Instagram me përshkrimin “Mirmëngjes”.

Dhe ish-ylli i ‘Manchester United’, Ronaldo mund të shihet qartë duke e kontrolluar atë në sfond derisa ai pushonte në pishinë.

Bukuroshja spanjolle ka mbajtur fansat e saj aktiv me foto pushimi që kur ajo dhe Ronnie, 33 vjeç, u nisën për në Dubai me fëmijët për Vitin e Ri.

Ronaldo, i cili i tha “mirëmëngjes” ndjekësve të tij duke postuar një fotografi të vetes i cili po mbante në dorë një zog dhe Georgina po shijojnë disa javë ‘joproduktive’ para se të kthehen në Torino.

Shpërndaj me

Loading...