Rozana Radi është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, me zërin e saj të ëmbël ajo ka arritur të përfitoj zemrat e shumë personave.

Rozana Radi po shijon pushimet në Greqi, ndërsa nuk i ka kursyer aspak fotografitë provokuese.

Së fundi, këngëtarja ka publikuar një fotografi, në të cilin u shfaq gjysmë e zhveshur në plazh, teksa gjoksin po e mbulonte me kapelë.

Ajo dukej në formë të mirë dhe e lumtur si kurrë më parë, ndërsa pranoi shumë komente dhe pëlqime nga ana e ndjekësve.

Ndryshe, projekti i fundit muzikor nga Rozana Radi është kënga ‘Kur përfundon një dashuri si kjo e jona’.

Shpërndaj me

Loading...