Por femra, e quajtur Jenna, ka zbuluar realitetin e hidhur pas fotos.
Burri i saj Josh u diagnostikua me kancer në tru pak javë pas martesës.

Ata sapo kishin kaluar muaj mjalti në Tajlandë kur morën vesh lajmin e hidhur pas rikthimit në Atlanta, SHBA.

Çifti bëri një fëmijë dhe Josh përjetoi një prej momenteve më të bukura të jetës së tij.

Dy javë pas lindjes së foshnjës ai ndërroi jetë.

Gruaja e tij ka shpërndarë fotot që prej lajmit të ke.q deri në kimioterapi, hapat e fundit të tij.

Shpërndaj me

Loading...