fbpx

Që prej momentit kur u bënë prindër për herë të parë, Elgiti dhe Klea kanë ndarë momentet më të ëmbla me vogëlushin e tyre, Krid. Një prej këtyre momenteve Doda ka vendosur ta bëjë tatuazh në trupin e tij, duke e përjetësuar përgjithmonë atë kujtim.

Ai ka bërë tatuazh një prej fotove që e ka ndarë dhe me ndjekësit në ‘Instagram’, ku shfaqet gjatë perëndimit të diellit me të birin në krahë.

Me siguri ky moment do të mbetet një kujtim shumë i veçantë jo vetëm për Elgitin, por edhe Krid i cili do e shohë kur të rritet këtë tatuazh.

Shpërndaj me

Loading...