Elita Rudi dhe bashkëshorti i saj Gjiko u bënë pak muaj më parë prindër të një djali të pagëzuar me emrin Zëri.

Elita nuk ngurron të shprehë dashurinë për Gjikon dhe Zërin në rrjetet sociale.

Ajo publikoi së fundmi një foto të këngëtarit dhe djalit në krevat dhe shkruan: “Tek bashkëshorti gjej dashurinë e vërtetë, tek fëmija dashurinë e pastër.”

Shpërndaj me

Loading...